• خوش آمدید. شما به عنوان میهمان در سایت حضور دارید

درباره بهار اسپرت

باسلام. من راهله صفائیان هستم فارغ التحصیل رشته های کامپیوتر و تربیت بدنی. وب سایت بهاراسپرت حاصل دغدغه های فکری من می باشد. ایده اولیه شکل گیری این وب سایت زمانی در ذهن من شکل گرفت که در وب سایت های خارجی و ایرانی به دنبال فیلم های آموزش شنا می گشتم. در میان این جستجوها کمتر وب سایتی را در ایران یافتم که بصورت متمرکز و جامع برروی آموزش شنا وقت گذاشته باشد. لذا همواره دغذغه این را داشتم که با توجه به تخصص خودم در زمینه های کامپیوتر و تربیت بدنی می توانم یک وب سایت جامع ، مفید و آموزنده در زمینه آموزش شنا را تهیه کنم.

این بود که به کمک همسرم شروع به جمع آوری داده های موردنیاز ، تحلیل و بررسی و در نهایت پیاده سازی این وب سایت کردیم. به نظر من ورزش شنا یکی از مفرح ترین و جذاب ترین رشته های ورزشی می باشد که برای تمام سنین مفید و اجرایی خواهد بود و شاید برای همین هم بزرگان دینی ما تاکید فراوانی بر یادگیری شنا داشته اند.

به نظر من کم کردن سایر هزینه های زندگی و افزودن به هزینه یادگیری شنا ارزش بسیاری خواهد داشت. یادگیری شنا اگر هدفمند صورت گیرد به طوری که وقت شما در استخر فقط به راه رفتن در آب نگذرد و بتوانید حداقل یک یا دو مهارت شنا را انجام دهید روز به روز برعلاقه مندی شما خواهد افزود.

ترویج فرهنگ شنا در بین تمامی اقشار جامعه باعث رشد نشاط ، سلامتی و شادابی جامعه خواهد شد.

 شنا برای مادران چیزی جز شادابی و سلامتی و تناسب اندام را به همراه نخواهد داشت و یک مادر سالم مطمئنا فرزندان بهتری را تربیت خواهد کرد.

جذابیت شنا برای نوجوانان و جوانان وقت زیادی از اوقات فراغت آنها را به خود اختصاص خواهد داد و از گذراندن وقت آنها به تفریح های غیرمفید مانند بازی های کامپیوتری و گاها تفریحات ناسالم جلوگیری خواهد کرد.

شنا برای پدرانی که ساعات زیادی را در محل کار خود مشغول انجام عملیات یدی و یا پشت میز نشینی هستند ، بیشترین رفع خستگی و دورکردن بیماری های جسمی و حرکتی را به دنبال خواهد داشت.

اما آنچه بازهم برآن تاکید می کنم این است که جذابیت شنا زمانی بیشتر خواهد شد و جذابیتی مستمر خواهد بود ، به نحوی که فرد را از میان انبوه تفریحات سالم و ناسالم به سمت شنا خواهد کشید که شنا کردن ، هدفمند و همراه با آموزش باشد و نه تنها یک راه رفتن و آب بازی در آب. زیرا این عمل هرچند خود نیز مفرح است اما هیچ گاه جذابیتی مستمر و مداوم نخواهد بود مگر اینکه آموزش شنا همراه آن باشد.

مطمئنا می توان با برنامه ریزی از سایر هزینه های زندگی و سایر تفریحات کاست و هزینه های آموزش شنا را تامین کرد.

به امید روزی که آموزش شنا در تمامی مدارس کشور ما و برای تمامی اقشار جامعه اجباری شود.

راهله صفائیان

 

دیروز امروز کل بازدید
188 167 311,897

طراحی و برنامه نویسی توسط Ali103