• خوش آمدید. شما به عنوان میهمان در سایت حضور دارید
   
مربی و همکار گرامی لطفا قبل از پرکردن فرم رزومه مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید.
۱. رزومه در واقع معرف نوع شخصیت، توانایی ها، مهارت ها و اعتبار شما می باشد. پس صرف اندک زمانی بیشتر برای ایجاد یک رزومه خوب ارزشمند خواهد بود.
۲. یک رزومه خوب تا حد زیادی در شناخت شما به دیگران و متناسب با آن به افزایش درآمد شما کمک خواهد کرد.
۳. قبل از تکمیل رزومه با کلیک بروی این لینک یک رزومه از قبل تکمیل شده را مشاهده کنید.
۴. تصویر رزومه شما تاثیر بسیار زیادی بر کابران و بازدیدکنندگان از رزومه خواهد گذاشت لذا بهترین تصویر را برای رزومه خود اتخاب کنید.
۵. پس از تکمیل رزومه ، بلافاصله رزومه شما در دسترس خواهد بود، اما با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار می گیرد می توانید در هرلحظه رزومه خود را ویرایش کنید.
۶. انتخاب یک نام کاربری (ID) مناسب تاثیر بسیار زیادی در یافتن سریعتر رزومه شما توسط دیگران خواهد داشت. پس در انتخاب ای دی خود دقت نمایید.
۷. ای دی حتما با حروف انگلیسی باشد و در بهترین حالت می تواند نام و یا فامیل شما باشد. البته به شرطی که قبلا توسط شخص دیگری انتخاب نشده باشد.
۸. در هنگام پرکردن شماره تلفن ها حتما صفحه کلید را در حالت تایپ انگلیسی قرار دهید. در غیر اینصورت شماره شما صحیح درج نخواهد شد.
۹.هرچه اطلاعات تماس مانند آدرس محل کار، شماره همراه، شماره ثابت، پست الکترونیک و آدرس شبکه های اجتماعی شما کامل تر باشد، عملا افراد بیشتری را جذب کرده و به تبع آن میزان سود شما در کسب و کار نیز بیشتر خواهد شد.
۱۰. اندازه مناسب برای تصویر ۱۰۰۰ پیکسل برای عرض و ۱۳۰۰ پیکسل برای طول می باشد و یا هر تصویر دیگری با این تناسب در طول و عرض.
شاد و سلامت باشید.
دیروز امروز کل بازدید
209 134 323,792

طراحی و برنامه نویسی توسط Ali103